O Firmie

Poznaj naszą firmę

Istotą działania naszej firmy jest świadczenie wysokiej jakości kompleksowych usług w zakresie konserwacji, montażu, modernizacji, remontów i pomiarów urządzeń dźwignicowych, zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi, zaleceniami producenta oraz ustaleniami wynikającymi z umów zawartych z naszymi Klientami, w celu zapewnienia im bezpieczeństwa, komfortu i zadowolenia.

 

Specjalizujemy się w konserwacji i naprawach różnego typu urządzeń dźwigowych – wind osobowych, towarowych, wciągników, wciągarek, żurawi, suwnic, platform i podestów dla osób niepełnosprawnych, schodów i chodników ruchomych.

 

Serwisujemy windy wszystkich typów i producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych korporacji – Kone, Schindler, Otis, Thyssen oraz innych działających na polskim rynku.

 

Posiadamy szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży dźwigowej. Kadrę naszej firmy tworzy zespół wykwalifikowanych fachowców, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt serwisowy i diagnostyczny, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swych obowiązków, a powierzone zadania wykonują solidnie i szybko. Aby maksymalnie skrócić czas dojazdu do urządzenia wszyscy nasi pracownicy dysponują pojazdami służbowymi.

 

Działalność prowadzimy na terenie Łodzi i województwa łódzkiego obsługując różne instytucje państwowe, osiedla mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, zakłady produkcyjne, szpitale, przychodnie, hotele, banki, sklepy, gastronomię czy firmy prywatne.

 

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do konserwacji, napraw, remontów i modernizacji urządzeń dźwigowych oraz uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych w zakresie eksploatacji i dozoru wydawane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP).

 

Naszym priorytetem jest rzetelność i wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 

Nasze Certyfikaty

a

Nasi partnerzy mówią o nas…